Планова діяльність виконкому

24  лютого 2017 року у  сесійній  залі  відбулося  чергове пленарне  засідання  ІІІ сесії районної  в  місті ради

17 лютого 2017 року  відбулося  навчання депутатів  районної  в місті  ради (19.02.2017)

24 січня 2017 року відбулося навчання депутатів Покровської районної в місті ради (25.01.2017)

23  грудня 2016 року в сесійній  залі  виконкому  районної  в  місті ради відбулося  дев’яте пленарне  засідання  ІІ сесії районної  в  місті ради (27.12.2016)

16 березня 2016 року у сесійному залі виконкому Жовтневої районної у місті ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету (18.03.2016)

26 січня 2016 року у сесійній залі виконкому районної у місті ради відбулося четверте пленарне засідання ІІ сесії районної у місті ради VІІ скликання (27.01.2016) 

 

 

2015 рік - архів

2014 рік  - архів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24  лютого 2017 року у  сесійній  залі  відбулося  чергове пленарне  засідання  ІІІ сесії районної  в  місті ради.

Депутати погодили звіти щодо виконання районного в місті  бюджету  за 2016 рік, районних   програм за 2016 рік.

Проголосували за  інші  питання, спрямовані  на вирішення забезпечення  життєдіяльності  району.

(03.03.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17 лютого 2017 року  відбулося  навчання депутатів  районної  в місті  ради.

З напрямами адміністративної реформи в органах місцевого самоврядування Кривого Рогу  депутатів  ознайомила заступник міського  голови  Подоплєлова Н.В.

Також  депутатам  були  надані роз’яснення щодо  порядку  заповнення  електронної  декларації. 

По  закінченні  навчання  відбулися  засідання  постійних  комісій  ради, де  депутати  розглядали  проекти  рішень  чергової  ІІІ  сесії  VІІ скликання.

(19.02.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

24 січня 2017 року відбулося навчання депутатів Покровської районної в місті ради.

Були розглянуті питання:

- про засади добору присяжних та вимоги до них відповідно до чинного законодавства;

- про порядок складання та виконання місцевих бюджетів;

- про порядок встановлення в місті Кривому Розі пам’ятників та пам’ятних знаків;

- про стан організації харчування в навчальних закладах району.

(25.01.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про проведення засідання виконкому районної у місті ради з питання виконання Програми реалізації молодіжної політики в Жовтневому районі

16 березня 2016 року у виконкомі Жовтневої районної у місті ради було заслухано питання щодо реалізації молодіжної політики в Жовтневому районі. 

У фойє актового залу професійно –технічні та вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації представили виставки своїх напрямків роботи.

Були проведені  майстер класи, де учнівська молодь Криворізького навчально –виробничого центру продемонструвала виготовлення власноруч штучних квітів, учні Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі поділились досвідом роботи про різні технології нанесення сучасних видів штукатурок, дівчата Криворізького коледжу економіки та управління вразили своїми виробами з овочів.

На засіданні виконкому були присутні: заступник голови комітету у справах сім’ї і молоді виконкому Криворізької міської ради Головатюк С.П.,  керівники навчальних закладів, представники підприємств та краща молодь району.

 Голова Жовтневої районної у місті ради Коритнік В.В. нагородив кращу молодь району Грамотами виконкому районної у місті ради за активну участь у громадській, суспільній роботі та впровадження молодіжної політики у Жовтневому районі.

Театралізована молодіжна агітбригада «Молодь єднає покоління» своїм виступом довела, що молодь Жовтневого району - це прогресивна частина населення нашого району, саме молодь дає новий поштовх до розвитку суспільства та примножує економічне й духовне багатство як району, так і міста.

Голова комітету у справах сім’ї і молоді Миронова Л.М. доповіла присутнім про проведену роботу з питання впровадження молодіжної політики у Жовтневому районі. Про впровадження та виконання молодіжних соціальних ініціатив в районі досвідом роботи поділився голова студентського самоврядування Глоба В. 

На засіданні виконкому Жовтневої районної у місті ради було прийнято рішення  щодо впровадження в життя нових проектів для молоді району. Про хід виконання зазначеного рішення буде заслухано в січні 2017 року.

(18.03.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

26.01.2016 у сесійній залі виконкому районної у місті ради відбулося четверте пленарне засідання ІІ -ї сесії районної у місті ради VІІ скликання під головуванням голови районної у місті ради Коритніка В.В.

Перед початком роботи сесії Коритнік В.В. підвів підсумки проведення новорічних та різдвяних свят.

Він повідомив що протягом місяця у закладах освіти, культури тривали різноманітні новорічно-розважальні програми за участю аматорських колективів та професійних артистів з врученням призів та подарунків для дітей.

Лише в установах культури пройшло двісті сорок шість святкових заходів для дітей. У районі працювали чотири ялинкових містечка, організовані публічними акціонерними товариствами «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат», Кривбасзалізрудком», «ЄВРАЗ СУХА БАЛКА», торгівельно-розважальним комплексом «ТЕРРА», де відбулися 27 розважальні програми. До проведення новорічно-різдвяних свят активно долучалися і численні спонсори, серед яких суб’єкти господарювання, депутати районної у місті ради і просто небайдужі громадяни. Завдяки їхній підтримці вдалося створити святковий настрій значно більшій кількості дітей. За підсумками міського огляду-конкурсу на кращу організацію новорічних свят Жовтневий район посів І місце. Голова районної у місті ради подякувати всім хто подарував маленьким мешканцям району незабутні враження і позитивні емоції. Всього було вручено 31 відзнака. Також, цього дня були нагороджені Дипломи виконкому районної у місті ради та статуетками 14 переможців районного конкурсу для обдарованих дітей та молоді серед музичних шкіл "Запали свою зорю".

На четвертому пленарному засіданні ІІ сесії був затверджений протокол лічильної комісії №2 про підсумки таємного голосування щодо обрання заступника голови районної у місті ради. Заступником голови районної у місті ради обрано Левченка Дмитра Петровича.

Свою роботу депутати районної у місті ради продовжили на навчанні депутатів районної у місті ради.

Була заслухана інформація начальника Жовтневого відділення поліції Криворізького ВП полковника поліції Яненко Ю.М. про стан оперативної обстановки на території обслуговування у січні 2016 року, обговорено практичні заходи в рамках концепції «100 днів якості Національної поліції України» з метою підвищення рівня довіри населення до органів поліції і покращення ефективності роботи поліції.

Керівник територіального органу поліції звернувся до депутатів Жовтневої районної у місті ради з проханням про сприяння працівникам поліції у підтриманні порядку на території Жовтневого району, обміну інформацією, що являє взаємний інтерес, служить всебічній реалізації в роботі поліції принципу широкої гласності і врахування громадської думки. 

Також депутати ознайомилися з основними положеннями Статуту територіальної громади міста Кривого Рогу, та основними положеннями Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».

 

(27.01.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1 2  3 8 9

 

 

 

 

 

 

 

у гору