Інформація

17.03.2017 ЗВІТ про роботу служби у справах дітей з 13.03.2017 по 17.03.2017

28.02.2017 В КЗ"Криворізький спеціалізований будинок "ДОР" сталося маленьке свято - двоє                       сестричок знайшли своїх тата і маму.

01.02.2017 Інформація про проведену роботу службою у справах дітей виконкому Покровської                   районної в місті ради щодо позбавлення батьківських прав

20.01.2017 Подарунки від Діда Мороза!

02.12.2016 Тематична зустріч з опікунами, піклувальниками, на вихованні у яких перебувають                   діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування

25.10.2016 Підсумки проведення профілактичного заходу «Урок»

24.10.2016 Інформаційна зустріч "Профілактика негативних проявів та                                                     правопорушень серед неповнолітніх "

15.09.2016 День  усиновлення

29.08.2016 Інформація щодо влаштування дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування

30.06.2016 Вручення стипендії облдержадміністрації дітям-сиротам та дітям, позбавленим                            батьківського піклування

02.06.2016 Фоторепортаж «Здоровому місту- здорове покоління» 

23.05.2016 Інформація щодо проведення профілактичних заходів по попередженню                                   бездоглядності та безпритульності в Жовтневому районі

22.03.2016 Була проведена інформаційна зустріч з опікунами та піклувальниками району

22.01.2016 Перелік документів, необхідних для постановки на облік кандидатів                                          в усиновлювачі  

23.09.2015 Захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених                                      батьківського піклування

03.07.2015 Інформація про усиновлення дитини 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28 лютого 2017 в КЗ"Криворізький спеціалізований будинок "ДОР" сталося маленьке свято - двоє сестричок знайшли своїх тата і маму.

Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них - наша спільна задача, обов'язок міста, суспільства, держави. Діти повинні зростати в рідних сім'ях, але коли це неможливо, альтернативою біологічній сім'ї може слугувати інша сім'я. В Україні існує декілька форм сімейного влаштування: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу. Усиновлення є приорітетнішою формою, бо усиновлена дитина приймається в сім'ю на правах біологічної дитини.

 28 лютого 2017 в КЗ"Криворізький спеціалізований будинок "ДОР" сталося маленьке свято - двоє сестричок знайшли своїх тата і маму.

Бажаємо щасливим батькам та дітям щоб життя було безхмарним та заможним, а прийняте рішення про усиновлення дітей стало одним із найкращих рішень у їхньому житті!

 В Покровському районі мешкають 62 родин усиновлювачів, які подарували родини та щасливе дитинство дітям, що залишились без батьків. Батьківство це велике щастя і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Для дітей, які виховується в дитячих державних закладах мрія мати сім’ю стає реальністю завдяки бажанню дорослих виховати дитину та зробити її щасливою.

Дорогі читачі не бійтеся розкрити свої обійми дитині, яка хоче знати, що таке щаслива сім’я. Діти чекають на Вас і в свята, і в будні.

З питань усиновлення дітей звертайтесь до служби у справах дітей за місцем свого проживання. Консультації за телефоном 440-32-34, або за адресою: вул.Шурупова, 2, м.Кривий Ріг (зупинка КРЕС).

(07.03.2017)
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про проведену роботу службою у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради щодо позбавлення батьківських прав

У Покровському районі мешкає більше 30 тисяч дітей. На обліку в службі у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради перебуває 614 дітей,  з них 235 – це діти, які опинились в складних життєвих обставинах, а саме діти:

батьки яких ухиляються від виховання;

що залишають місце постійного проживання;

які зазнали насилля в сім’ї.

Оскільки батьки належним чином не виконують батьківських обов’язків, не піклуються про фізичний стан і духовний розвиток дітей, не готують їх до самостійного життя, зокрема: не забезпечують необхідного харчування, лікування, не спілкуються з дітьми в обсязі,  необхідному для нормального дитячого самоусвідомлення, не сприяють засвоєнню загальновизнаних норм моралі, не виявляють інтересу до внутрішнього світу своїх дітей, виконком Покровської районної в місті ради звертається з позовною заявою до суду щодо вирішення питання позбавлення таких батьків батьківських прав.

Матеріали готуються згідно заяв громадян, повідомлень навчальних закладів та установ де перебувають малолітні діти. З такими батьками проводиться профілактична робота, роз’яснюються наслідки позбавлення батьківських прав, з метою усунення непорозумінь у родині, батькам та дітям рекомендується звернутись до відповідних фахівців: психологів та конфліктологів. Після проведення такої роботи протягом січня 2017 року було підготовлено 6 матеріалів, з яких два висновки про недоцільність позбавлення батьків батьківських прав та 4 про доцільність.

З початку 2017 року спеціалістами служби у справах дітей прийнято участь у 16 судових засіданнях щодо позбавлення батьків батьківських прав.

За січень 2017 року судом винесено 4 рішення щодо доцільності позбавлення батьківських прав 5 батьків у відношенні 9 малолітніх дітей, яким надано статус та проводиться робота щодо їх влаштування до сімейних форм виховання.

Одна справа залишена без розгляду, оскільки батьки дійшли порозуміння між собою після проведення з ними профілактично – роз’яснювальної роботи спеціалістами служби у справах дітей виконкому Покровської районної в місті ради.

(01.02.2017)

 

 

 

 

 

 

 

 

Подарунки від Діда Мороза!

В рамках проведення міської акції "Кожній дитині – подарунок від Діда Мороза" до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят - 19 дітям, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу Жовтневого району надано новорічні солодкі подарунки від служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради.

235 дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах надано солодкі новорічні подарунки від виконкому Жовтневої районної у місті ради.

(20.01.2016)

 

 

 

 

 

Тематична зустріч з опікунами, піклувальниками, на вихованні у яких перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

 29 листопада 2016 року на базі НСШІ № 4 проведено тематичну зустріч з опікунами, піклувальниками, на вихованні у яких перебувають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. На зустрічі були розглянуті правові, соціальні, психологічні аспекти виховання дітей, в тому числі соціально-незахищених категорій населення та надані фахові рекомендації. У зустрічі взяли участь представники першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадської організації «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», служби у справах дітей, Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 Під час зустрічі було зазначено, що опікуни і піклувальники виконують важливу місію у вихованні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Серед першочергових завдань органів місцевого самоврядування району є спільно з громадськими інституціями, родинами, навчальними закладами створювати такі умови, в яких кожна дитина, а особливо та, яка залишилася без батьківської опіки, почувала себе щасливою та впевненою у завтрашньому дні. Також опікуни та піклувальники мали змогу отримати інформацію про отримання безоплатної вторинної правової допомоги, щодо здійснення соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою та піклуванням. Особливу увагу було приділено питанням захисту житлових та майнових прав дітей, оздоровлення, отримання ними освіти, матеріального забезпечення та підготовки їх до самостійного життя. Всього участь у зустрічі взяли 22 опікуна, піклувальника дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втратить своєї актуальності, адже діти-гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі.

(02.12.2016)

 

 

 

 

 

 

 

Підсумки проведення профілактичного заходу «Урок»

На території  Жовтневого району 13822 дитини шкільного віку навчаються в учбових закладах району. З метою виявлення дітей, які не охоплені навчанням, запобіганню дитячої бездоглядності й безпритульності, захисту прав дітей на отримання освіти, з 1 вересня по 20 жовтня 2016 року на території Жовтневого району, як і по всьому  місту службою у справах дітей та відділом освіти виконкому Жовтневої районної у місті ради був організований і проведений профілактичний захід „Урок”.

В ході проведення профілактичного заходу „Урок”, службою у справах дітей спільно з навчальними закладами освіти були обстежені умови проживання дітей, які мешкають в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах. Під час відвідування сімей, батькам була доведена інформація про адміністративну відповідальність за невиконання обов’язків щодо отримання дітьми загальної освіти та вивчені умови проживання дітей, які опинились в складних життєвих обставинах та їх готовність до школи. На підставі аналізу умов проживання 130 дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах надана адресна допомога в підготовці до нового навчального року від служби у справах дітей виконкому Криворізької міської ради.

Службою у справах дітей та навчальними закладами району, під час проведення заходу "Урок" вживалися заходи щодо виявлення та охоплення навчанням дітей шкільного віку – переселенців із тимчасово окупованої території України, територіально-адміністративних одиниць України, в яких триває антитерористична операція.

Станом на 25.10.2016 в загальноосвітніх закладах Жовтневого району навчається 96 дітей –переселенців.

Упродовж вересня, жовтня 2016 року службою у справах дітей спільно з молодіжною превенцією Покровського відділення поліції Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області та закладами освіти проведено 18 рейдових заходів „Діти вулиці”, „Сім’я та підліток” щодо виявлення дітей, які не охоплені навчанням. Під час проведення профілактичних рейдів були відпрацьовані комп’ютерні та інтерактивні клуби району, території ринків, прилеглі території супермаркетів, адреси проживання дітей 6-7 років, які перебувають у складних життєвих обставинах.  

В ході проведення профілактичного заходу „Урок” було виявлено двох дітей, які не приступили до навчання. Після вжиття заходів реагування до батьків та проведення профілактичної роботи, діти були влаштовані на навчання.

Підсумки проведення профілактичного заходу „Урок” розглянуті на нараді з заступниками директорів навчальних закладів, під час проведення якої  визначені цілі і задачі на 2016/2017 навчальний рік.

Начальник служби у справах дітей                                            М.Удовенко

(25.10.2016)
 

 

 

 

 

 

Ні шкідливим звичкам!

21.10.2016 спеціалістами служби у справах дітей виконкому Жовтневої районної у місті ради організована та проведена інформаційна зустріч з учнями Комунального закладу освіти Криворізького   обласного ліцею-інтернату для сільської молоді на тему: "Профілактика негативних проявів та правопорушень серед неповнолітніх".

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. 170 учнів 10-х класів закладу отримали інформацію, як шкідливі звички -  алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління впливають на підлітковий організм, про наслідки недотримання основ здорового способу життя, про необхідність дотримання чинного законодавства у житті,  а саме головне про адміністративну та кримінальну відповідальність неповнолітніх за скоєння злочинів та правопорушень.

Особлива увага у бесіді була направлена на взаємовідносини між хлопцями та дівчатами: перше кохання, повага один до одного, перші конфлікти та їх врегулювання.

Розповіді доповідачів базувались на життєвих прикладає. Під час проведення бесіди діти мали змогу ставити запитання, з’ясовувати  незрозумілі моменти, надавати свої приклади, ділитися спогадами щодо висвітлених проблем. По закінченню  зустрічі учні отримали індивідуальні консультації та пояснення.

(24.10.2016)

 

 

 

 

 

 

 

День  усиновлення

 День усиновлення — свято України, яке щороку припадає на 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії і мабуть, не випадково.   Доброта і любов - головне, що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти - це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми, дорослі, повинні пам'ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них - наша спільна задача, обов'язок міста, суспільства, держави.    Діти повинні зростати в рідних сім'ях, але коли це неможливо, альтернативою біологічній сім'ї може слугувати інша сім'я. В Україні існує декілька форм сімейного влаштування: усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу. Усиновлення є найприорітетнішою формою, бо усиновлена дитина приймається в сім'ю на правах біологічної дитини.

      В нашому районі  мешкають 60 родин  усиновлювачів, які подарували родини та щасливе дитинство дітям,  що  залишились без батьків. Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

І саме такі родини ми вітаємо зі святом - Днем усиновлення!

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань! Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

   Доброю традицією в Жовтневому  районі  м. Кривого Рогу стало  святкування  Дня  усиновлення   в КЗ «Криворізький  спеціалізований  будинок «ДОР». 30.09.2015 о 10-00  в закладі   відбудеться   свято  для   самих   маленьких  діточок,  які потребують   влаштування   в  родини.   Діти   підготували святковий концерт  для   працівників та   гостей закладу. Дорогі  читачі не  бійтеся  розкрити  свої  обійми  дитині,  яка  хоче знати, що  таке  щаслива  сім’я.  Діти  чекають  на  Вас  і  в свята,  і в будні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформація щодо влаштування дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування.

В Жовтневому районні за вісім місяців 2016 року 35 діткам надано статус дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

З них 22 дитину влаштовано до сімейних форм виховання  19 влаштовано під опіку (піклування), 3 в прийомну сім’ю.

 22.08.2016 року  в Жовтневому районі відбулась значна подія. Двоє діток, які позбавлені батьківського піклування та тимчасово перебували в КЗ «Центр соціально – психологічної реабілітації № 1»   відповідно до рішення виконкому Інгулецької районної у місті ради № 246 від 17.08.2016 «Про створення прийомної сім’ї та влаштування на виховання і спільне проживання  дітей, позбавлених батьківського піклування»  були влаштовані в прийомну сім’ю.

(29.08.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вручення стипендії облдержадміністрації дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування 

 

            30 червня 2016 року у приміщенні Будинку органної та камерної музики за адресою: м. Дніпропетровськ,  пр. Калініна, 66  за участю керівництва облдержадміністрації відбудеться урочисте вручення стипендії облдержадміністрації дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, за підсумками 2015/2016 навчального року.

  У   службі у справах дітей виконкому Жовтневої районної у місті ради  на обліку перебуває 394 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування з яких, 316  це діти  під опікою та 38 дітей, які виховуються в прийомних сім"ях та дитячих будинках сімейного типу. Саме цим дітям кожен рік за  високі досягнення у навчанні вручається така стипендія.

   За підсумками 2015/2016 навчального року 27 дітям з нашого міста буде вручено стипендію, з яких 8-це діти з Жовтневого району. Деякі з них отримають її не вперше.

Отже, побажаємо їм  бути людиною з великої літери, знайти своє щастя, любов, покликання. Нехай  доброта, віра в себе і душевні сили допомагають їм постійно йти вперед.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фоторепортаж «Здоровому місту- здорове покоління». 

 З нагоди 241-ї  річниці Дня міста,  який відбувся 28.05.2016 року у парку  ім. Газети «Правда», проводилася міська гра з елементами туризму для прийомних сімей  та дитячих будинків сімейного типу « Здоровому місту- здорове покоління».

Участь   від Покровського (Жовтневого) району  брав дитячий будинок сімейного типу Єсипчук Наталі Миколаївни та Єсипчука Віктора Григоровича.

(02.06.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 Інформація щодо проведення профілактичних заходів по попередженню бездоглядності та безпритульності в Жовтневому районі

 

            20.05.2016 з метою запобігання насильства у сім’ї, попередження вживання наркотичних речовин і спиртних напоїв, тютюнопаління, скоєння злочинів та правопорушень неповнолітніми, попередження бездоглядності та безпритульності малолітніх дітей, недопущення залишення дітей без нагляду під час літніх канікул, службою у справах дітей виконкому Жовтневої районної у місті ради була проведена профілактична бесіда з батьками учнів КЗО «Криворізький багатопрофільний навчально – реабілітаційний центр «Натхнення»ДОР». Цим заходом було охоплено приблизно 100 батьків.

 (23.05.2016)

 

 

 

 Інформаційна зустріч з опікунами та піклувальниками району

22 березня 2016 року на базі КЗШ № 46 відбулася чергова інформаційна зустріч з опікунами та піклувальниками району в якій взяли участь представники першого Криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, громадської організації «Всеукраїнське об’єднання адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу», служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення, Криворізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Виступаючи зазначили важливість даної зустрічі, націлили присутніх на діалог і співпрацю з метою вирішення проблемних питань дітей. Опікунам та піклувальникам було наголошено про відповідальність перед державою і особисто перед дитиною за їх гідне виховання, утримання та забезпечення законних прав та інтересів дітей.
Під час зустрічі опікуни та піклувальники мали змогу отримати інформацію про оформлення субсидій, грошової на утримання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, безоплатної вторинної правової допомоги, щодо здійснення соціального супроводу дітей, які перебувають під опікою та піклуванням. Особливу увагу було приділено питанням захисту житлових та майнових прав дітей, оздоровлення, отримання ними освіти, матеріального забезпечення та підготовки їх до самостійного життя. Великий спектр розглянутих питань також стосувався існуючих пільг для дітей. Зокрема, фахівці служби поінформували опікунів, піклувальників про пільги при оздоровленні дітей, постановку на квартирний облік дітей пільгових категорій, які не мають свого житла, отримання дітьми грошових виплат по досягненню ними 18-річного віку.

Всього участь у зустрічі взяли 23 опікуна, піклувальника дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На завершення зустрічі опікуни та піклувальники отримали відповіді на всі задані питання.

 (23.03.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перелік документів, необхідних для постановки на облік кандидатів в усиновлювачі:

1) копія паспорта або іншого документа, що посвідчує особу;

2) довідка про заробітну плату за останні шість місяців або копія декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами ДФС.

У разі коли усиновлювачами є сімейна пара, довідку про заробітну плату за останні шість місяців або копію декларації про доходи за попередній календарний рік, засвідчену органами ДФС, може подавати один із подружжя, який має постійний дохід;

3) копія свідоцтва про шлюб, укладений в органах реєстрації актів цивільного стану, якщо заявники перебувають у шлюбі;

4) висновок про стан здоров'я кожного заявника, складений за формою згідно з додатком 3;

5) засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя на усиновлення дитини (у разі усиновлення дитини одним з подружжя), якщо інше не передбачено законодавством;

6) довідка про наявність чи відсутність судимості для кожного заявника, видана органами внутрішніх справ за місцем проживання заявника;

7) копія документа, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням.

У разі усиновлення дитини одним із подружжя висновок про стан здоров'я та довідка про наявність чи відсутність судимості подаються кожним з подружжя.

Заява вважається поданою, якщо до неї додані всі документи, зазначені в цьому пункті.

Строк дії документів становить один рік з дня їх видачі, якщо інше не передбачено законодавством.

( Постанова Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 2008 р. N 905 "Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей")

26. Заявники не беруться на облік кандидатів в усиновлювачі, якщо:

подані документи не відповідають вимогам, визначеним у пункті 22 цього Порядку;

у поданих документах є виправлення або дописки, не завірені в установленому порядку;

заявники (один з них) не можуть бути усиновлювачами відповідно до статті 212 Сімейного кодексу України;

різниця у віці між дитиною, яку бажають усиновити, та заявниками становить менш як п'ятнадцять років;

сума сукупного доходу на кожного члена сім'ї менша, ніж установлений законодавством прожитковий мінімум;

житлове приміщення заявників перебуває в незадовільному санітарно-гігієнічному стані;

у житловому приміщенні заявників неможливо влаштувати місце для занять і окреме спальне місце для дитини;

під час обстеження житлово-побутових умов заявників та бесіди з ними або при вивченні їх документів виявлені обставини чи умови, які можуть мати негативні наслідки для виховання і розвитку дитини;

вони відмовилися від підписання акта, передбаченого пунктом 23 цього Порядку.

 (22.01.2016)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захист житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Ставлення суспільства до своїх дітей відображає загальний рівень захисту та поваги прав людини.

Якщо держава піклується про своє майбутнє покоління, вона повинна забезпечити повагу їх гідності, створити належні умови для всебічного розкриття їх здібностей, закладення основи для їх повноцінного та плідного життя.

Але на жаль, не всі діти в Україні живуть у сім’ях. Мова йде про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тому, відповідно до частини третьої статті 52 Конституції України утримання та виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, покладається на державу.

Держава забезпечує не тільки правові, організаційні, соціальні засади та гарантії державної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а й право дитини на  проживання  в  таких санітарно-гігієнічних та побутових умовах, що не завдають шкоди її фізичному та розумовому розвитку.

Проблема відсутності житла

       У разі коли у дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, відсутнє житло, яке належить їй на праві власності (користування), або якщо повернення до нього неможливе,    то згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866  «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини»  після досягнення дитиною 16-річного віку служба у справах дітей виконкому Жовтневої районної у місті ради  подає  виконавчому комітету Жовтневої районної у місті ради документи дитини, необхідні для взяття її на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов. За 9 місяців 2015 року поставлено 11 дітей на квартирний облік. Всього на квартирному обліку перебуває 169 дітей – сиріт та дітей, які позбавлені батьківського піклування.                                 

Збереження права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на житло.

          За дітьми-сиротами  та  дітьми,  позбавленими  батьківського піклування,  а  також  особами  з  їх  числа зберігається право на житло,  в якому вони проживали з батьками, рідними до встановлення опіки,  піклування,  влаштування в прийомні сім'ї,  дитячі будинки сімейного типу,  заклади для  дітей-сиріт  та  дітей,  позбавлених батьківського   піклування. За 9 місяців 2015 року виконкомом Жовтневої районної у місті ради винесено 18 рішень щодо захисту житлових прав (право користування – 8, збереження житла – 5, опіка над житлом -5)

Жилі приміщення,  в  яких  проживали  діти-сироти  та   діти, позбавлені  батьківського  піклування не можуть бути відчужені без отримання згоди на таке  від  органу опіки та піклування,  яка може надаватися лише в разі гарантування збереження права на житло таких дітей. За поточний період комісією з питань захисту прав дитини у Жовтневому районі надано 5 дозволів на відчуження житла, яке належить дітям пільгової категорії на праві власності.

 

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 14 15 16

у гору