Очищення влади

ПОВІДОМЛЕННЯ 

Відповідно до Закону України "Про очищення влади" розпочато перевірку відомостей стосовно:   

Кривонос Марини Станіславівни, спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку (06.03.2017)

Колгушової Тетяни Юріївни, спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства (23.02.2016)

Тарасюк Вікторії Михайлівни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (23.02.2017)

Колокот Наталі Сергіївни, спеціаліста І категорії відділу з питань культури (28.12.2016)

Мельник Ольги Григорівни, спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців (28.12.2016)

Папазогло Людмили Юріївни, спеціаліста І категорії відділу реєстрації місця проживання громадян (28.12.2016)

Плахотника Сергія Петровича, завідувача відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи (02.11.2016)

Мосолової Ірини Вікторівни, провідного спеціаліста служби у справах дітей (13.10.2016)

Ніколенко Марини Геннадіївни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (07.10.2016)

Астапової Ольги Віталіївни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (07.10.2016)

Бондаренко Вікторії Іванівни,спеціаліста І категорії відділу опрацювання документів щодо призначення усіх видів соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення (05.10.2016)

Трукіної Ірини Юріївни,спеціаліста І категорії відділу прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення (05.10.2016)

Скупень Ольги Вікторівни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (05.10.2016)

Четвертухи Альони Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (05.10.2016)

Плахотник Анастасії Володимирівни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (05.10.2016)

Пекалюк Оксани Олегівни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (05.10.2016)

Фісун Катерини Романівни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (14.09.2016)

Мізенюк Олени Миколаївни, головного спеціаліста відділу освіти (09.09.2016) 

Крисанової Ілони Григорівни, головного спеціаліста відділу освіти (09.09.2016) 

Скоробогатого Романа Степановича, провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства (07.09.2016)

Косенко Олени Олександрівни, провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства (29.08.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Починської Марини Сергіївни, провідного спеціаліста відділу економіки та промисловості (25.08.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бідної Вікторії Вікторівни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (25.08.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Язвенко Тетяни Юріївни, головного спеціаліста-юриста (19.08.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Зуєнка Олександра Олександровича, голови комітету з фізичної культури і спорту (16.08.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Ільченко Світлани Олександрівни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (12.07.2016)

Абрам Олени Володимирівни, провідного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Адамової Ірини Миколаївни, головного спеціаліста сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Азовської Ольги Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Азовської Тетяни Георгіївни, головного спеціаліста сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Антонової Юлії Сергіївни, спеціаліста І категорії сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Архипенко Юлії Сергіївни, головного спеціаліста сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Балас Наталії Вікторівни, головного спеціаліста відділу нагляду за призначенням та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Барнічко Оксани Анатоліївни, провідного спеціаліста сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Берегович Світлани Юріївни, спеціаліста І категорії відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бистрої Наталії Іванівни, начальника відділу нагляду за призначенням та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бичкової Тетяни Броніславівни, провідного спеціаліста сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бондаренко Тетяни Вікторівни, заступника завідувача відділу бухгалтерського обліку (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бондуровської Марини Вікторівни, провідного спеціаліста сектору з питань профілактики негативних проявів та правопорушень серед дітей служби у справах дітей (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Боровикової Лариси Євгеніївни, спеціаліста І категорії відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бурась Світлани Василівни, провідного спеціаліста відділу нагляду за призначенням та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бутенко Оксани Сергіївни, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців (21.06.2016)

Василенко Віри Миколаївни, завідувача сектору з питань постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Васильєвої Інни Миколаївни, провідного спеціаліста відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Васильчук Антоніни Петрівни, провідного спеціаліста відділу економіки та промисловості (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Верещагіної Марини Миколаївни, спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Виноградової Марини Володимирівни, завідувача відділу ведення Державного реєстру виборців (21.06.2016) 

Гапона Дениса Олексійовича, завідувача сектору з питань будівництва, регулювання земельних відносин та індивідуальної житлової забудови відділу житлово-комунального господарства (21.06.2016)

Глухої Олени Михайлівни, головного спеціаліста сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Гончарової Людмили Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Гончарової Тамари Іванівни, завідувача сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Горковської Віти Миколаївни, головного спеціаліста фінансового відділу (21.06.2016) 

Горожанкіної Лілії Миколаївни, начальника відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.  

Грабарчук Олени Миколаївни, головного спеціаліста служби у справах дітей (21.06.2016) 

Гриб Вікторії Геннадіївни, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Грибової Зої Петрівни, спеціаліста І категорії сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Даниленко Юлії Андріївни, головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців (21.06.2016) 

Данченко Ангеліни Віталіївни, спеціаліста І категорії сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Дехтяренко Олени Василівни, начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Дмітрієвої Олени Олександрівни, спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Долгової Наталії Володимирівни, завідувача сектору з питань профілактики негативних проявів та правопорушень серед дітей служби у справах дітей (21.06.2016) 

Дороніної Оксани Володимирівни, головного спеціаліста сектору з питань опіки, усиновлення, влаштування дітей служби у справах дітей (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Дубенчак Ірини Володимирівни, завідувача сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Журченко Алли Іванівни, головного спеціаліста фінансового відділу (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Зіньковської  Ірини Вікторівни, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Калуги Юлії Борисівни, провідного спеціаліста відділу розвитку підприємництва (21.06.2016) 

Кивгило Наталії Миколаївни, начальника відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Коблік Олени Яківни, головного спеціаліста відділу нагляду за призначенням та виплатою пенсій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Коваленко Наталії Миколаївни, завідувача сектору з питань опіки, усиновлення, влаштування дітей служби у справах дітей (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Ковальової Жанни Вікторівни, головного спеціаліста сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Комаренко Валентини Валеріївни, провідного спеціаліста відділу економіки та промисловості (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Коношко Наталії Вікторівни, головного спеціаліста відділу реєстрації місця проживання громадян (21.06.2016) 

Концевич Наталі Олексіївни, провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Копань Тетяни Володимирівни, головного спеціаліста відділу з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Коргут Сергія Антоновича, начальника відділу освіти (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Кордюкова Анатолія Васильовича, завідувача відділу житлово-комунального господарства (21.06.2016)

Корнєєвої Любові Василівни, начальника управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.   

Корнієнко Наталії Вікторівни, заступника завідувача відділу житлово-комунального господарства (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Корнієць Світлани Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Кравченко Людмили Миколаївни, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Кузьменко Валентини Яківни, спеціаліста І категорії загального відділу (21.06.2016)

Кулик Світлани Анатоліївни, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Курячої Сніжанни Вікторівни, спеціаліста І категорії сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Кухарук Наталії Леонтіївни, спеціаліста І категорії сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Ларіної Ольги Григорівни, завідувача відділу реєстрації місця проживання громадян (21.06.2016)

Мазенко Олени Олександрівни, спеціаліста І категорії організаційного відділу (21.06.2016) 

Маринич  Валентини Кирилівни, заступника начальника відділу освіти (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Марченко Галини Михайлівни, начальника відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Масюк Світлани Андріївни, спеціаліста І категорії сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Мач Тетяни Борисівни, завідувача відділу економіки та промисловості (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Мельник Галини Володимирівни, головного спеціаліста відділу розвитку підприємництва (21.06.2016) 

Метенько Катерини Володимирівни, спеціаліста І категорії сектору з питань опіки, усиновлення, влаштування дітей служби у справах дітей (21.06.2016) 

Миронової Лілії Миколаївни, голови комітету у справах сім’ї і молоді (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Мігаль Римми Миколаївни, головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Морозової Анжели Євгеніївни, головного спеціаліста загального відділу (21.06.2016) 

Мудрої Жанни Георгіївни, головного спеціаліста організаційного відділу (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Мустяци Марини Станіславівни, головного спеціаліста відділу освіти (21.06.2016) 

Начосової Оксани Миколаївни, головного спеціаліста організаційного відділу (21.06.2016)

Нікітенко Світлани Василівни, головного спеціаліста з питань захисту прав споживачів  (21.06.2016)

Ніконової Галини Володимирівни, завідувача відділу розвитку підприємництва (21.06.2016)

Осипенко Олени Дмитрівни, спеціаліста І категорії сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Остапенко Юлії Вікторівни, головного спеціаліста з діловодства і контролю управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Павликівської Світлани Григорівни, завідувача сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.  

Павлиш Ольги Павлівни, завідувача відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи (21.06.2016)

Підглазної Оксани Василівни, завідувача відділу з питань культури (21.06.2016)  

Пікалової Оксани Валентинівни, провідного спеціаліста відділу автоматизованої обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Плічко Наталії Василівни, головного спеціаліста сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016)  

Подакової Алли Василівни, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку (21.06.2016) 

Потапенко Наталі Радіонівни, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Приткової Олени Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Прихно Зоряни Миколаївни, головного спеціаліста відділу економіки та промисловості (21.06.2016) 

Романенко Лариси Юріївни, спеціаліста І категорії відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення  (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Руденко Олени Миколаївни, завідувача відділу з питань кадрової роботи та служби в органах місцевого самоврядування (21.06.2016)  

Саєнко Тетяни Михайлівни,  провідного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Сакун Таїсії Миколаївни, головного спеціаліста організаційного відділу (21.06.2016) 

Сапожникової Олени Станіславівни, спеціаліста І категорії сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Серікової Тетяни Анатоліївни, спеціаліста І категорії сектору з питань постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Сиволап Наталії Володимирівни, спеціаліста І категорії сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Симонової Яни Миколаївни, головного спеціаліста-юриста (21.06.2016)  

Синяговської Світлани Вікторівни, спеціаліста І категорії сектору виплати соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Сільвановської Лариси Вікторівни, начальника відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Сінельникової Олени Вікторівни, головного спеціаліста відділу з питань культури (21.06.2016) 

Сіромахи Антоніни Аркадіївни, провідного спеціаліста відділу економіки та промисловості (21.06.2016)

Скубенко Олени Володимирівни, начальника фінансового відділу (21.06.2016)  

Собко Олени Володимирівни, начальника відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Соколовської Олени Григорівни, головного спеціаліста сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Сороки Олени Михайлівни, спеціаліста І категорії сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Сущенко Ольги Миколаївни, спеціаліста І категорії сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016) 

Табацької Тетяни Феліксівни, головного спеціаліста відділу освіти (21.06.2016) 

Терновської Марини Вікторівни, спеціаліста І категорії фінансового відділу (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Удовенко Марії Миколаївни, начальника служби у справах дітей (21.06.2016) 

Уманської Аліни Сергіївни, заступника начальника фінансового відділу (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Ушакової Оксани Анатоліївни, завідувача організаційного відділу (21.06.20106)  

Фісун  Світлани Юріївни, спеціаліста І категорії сектору опрацювання документів щодо призначення всіх видів соціальної допомоги відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Фоміної Тетяни Вікторівни, спеціаліста І категорії служби у справах дітей (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Хілобок Інни Валеріївни, головного спеціаліста відділу праці та соціально-трудових відносин управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Хомяк Світлани Петрівни, начальника відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Храплюк Ірини Михайлівни, завідувача загального відділу (21.06.2016)   

Чорнобривець Ірини Василівни, заступника начальника управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Шайтор Євгенії Олександрівни, головного спеціаліста відділу соціального захисту населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016) 

Шелест Наталі Олексіївни, головного спеціаліста загального відділу (21.06.2016) 

Шкварнікової Наталії Олександрівни, провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Шлеї Юлії Олександрівни, спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Шпак Діни Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку пільгової категорії населення управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Шрамко Анастасії Павлівни, головного спеціаліста відділу реєстрації місця проживання громадян (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються 

Якшевської Валентини Василівни, головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Яценко Валентини Миколаївни, головного спеціаліста відділу державних соціальних інспекторів управління праці та соціального захисту населення (21.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Яценко Яни Ігорівни, головного спеціаліста комітету у справах сім’ї і молоді (21.06.2016) 

Ковтуненко Олени Іванівниспеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (07.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Сторчак Вікторії Анатоліївни, спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства (01.06.2016).

Салип Тетяни Олександрівниспеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців (01.06.2016).

Меделян Олени Олександрівни, спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців (01.06.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Прибиловича Анатолія Васильовича, спеціаліста І категорії відділу житлово-комунального господарства (05.05.2016).

Асташкової Інни Сергіївни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (25.03.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Гайдей Анни Василівни, завідувача відділу бухгалтерського обліку (10.02.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Лушпія Андрія Анатолійовичазаступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів (19.01.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Карого Івана Олександровичазаступника голови районної у місті ради з питань діяльності виконавчих органів (19.01.2016). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Логінова Дмитра Валерійовича, головного спеціаліста - юриста управління праці та соціального захисту населення (22.12.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.  

Приходько Максима Олександровича, спеціаліста І категорії відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення,  мобілізаційної, оборонної та правоохоронної роботи (27.11.2015) За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Концевич Олександри Костянтинівни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (03.11.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Кушпітової Людмили Володимирівни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (23.10.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Полякової Ольги Володимирівни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (21.08.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Коробки Тетяни Олегівни, провідного спеціаліста відділу економіки та промисловості (06.08.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Кравченко Оксани Михайлівни, спеціаліста І категорії служби у справах дітей  (30.07.2015) За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Басок Ліани Вікторівниголовного спеціаліста відділу економіки та промисловості(30.07.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Партики Марини Олександрівни, провідного спеціаліста загального відділу(15.07.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Заболотських Олени Вікторівни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (15.07.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Бєлової Катерини Василівни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (15.07.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Хлистової Анастасії Володимирівни, спеціаліста І категорії управління праці та соціального захисту населення (16.06.2015) За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

Файницької Олени Миколаївникеруючого справами виконкому районної у місті ради (06.05.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Дімченко Асі Юріївни, провідного спеціаліста служби у справах дітей  (23.01.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.  

Святослав Олени Миколаївни, спеціаліста І категорії сектору прийому громадян з питань надання усіх видів соціальної допомоги управління праці та соціального захисту населення(11.02.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються. 

Бондаренко Жанни Миколаївни, спеціаліста І категорії служби "Одного вікна"  (11.02.2015). За результатами проведеної перевірки встановлено, що до цієї особи заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", не застосовуються.

у гору