Заходи, які відбудуться в районі протягом березня 2017 року

01.03.2017

10.00

Перший день роботи  виставки художніх робіт учнів «Тарасова Україна», присвяченої творчості

Т. Шевченка (триватиме до18.03.)

музична школа №8

 

                                       

01.03.2017

13.00

 

Районний  етап міського  заочного  конкурсу декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва Всеукраїнського дитячого  конкурсу

 «Знай і люби свій край»

ЦДТ «Дивосвіт»

 

 

                                        

 

01.03.2017

17.30

Звітний концерт учнів класу та колективів викладача Шеїної К.Г.

«Нам пісня, мов жива вода»

музична школа №2

 

                                        

03.03.2017

15.00

Святкова програма «Світ жінки», конкурсна програма

«Міс Кривбасзалізрудком-2017»

Палац культури ПАТ «КЗРК»

 

03.03.2017

15.30

Лтературно-музичне свято «Земля, яку сходив Тарас, малими, босими ногами» до  дня народження Т. Шевченка

бібліотека –філія для  дітей  № 13              

 

03.03.2017

16.00

Чемпіонат України з  гандболу серед  жіночих   команд вищої   ліги

ДЮСШ №4

                                        

03.03.2017

17.30

Святковий концерт учнів струнного відділу «Музика весни» до Міжнародного жіночого дня

музична школа № 14

 

                                         

04.03.2017

09.00

Чемпіонат  міста з  боротьби самбо серед  юнаків та  дівчат 2001-2002 р.н.

Палац  спорту  «Молодість» ТОВ «СІК»

04.03.2017

10.00

Міський  турнір з  міні-футболу серед  команд учасників  з   вадами слуху

ДЮСШ №4

                                        

04.03.2017

10.00

Відкритий турнір з  волейболу серед жіночих  команд ДЮСШ

до Міжнародного жіночого  дня

(дівчата 2002-2003,2004-2005 р.н.)

Криворізький коледж економіки  та управління

 

                                        

04.03.2017

16.00

Чемпіонат України з  гандболу серед  жіночих   команд вищої   ліги

ДЮСШ №4

                                        

05.03.2017

10.00

Міський  турнір з  міні-футболу серед  команд учасників  з   вадами слуху

ДЮСШ №4

                                        

05.03.2017

10.00

Відкритий турнір з  волейболу серед жіночих  команд ДЮСШ

до Міжнародного жіночого  дня

(дівчата 2002-2003,2004-2005 р.н.)

Криворізький коледж економіки  та управління

 

                                        

06.03.2017

15.00

Районні  урочистості  з нагоди Міжнародного  жіночого  дня

КП «Криворізький академічний міський театр музично-пластичних мистецтв «Академія руху»

06.03.2017

17.00

Лекція-концерт «Тарас Шевченко - великий син України», присвячена Шевченківським дням

 музична школа № 2

 

 

07.03.2017

12.00

Районний етап міського  конкурсу малюнків «Моє рідне місто»

ЦДТ «Дивосвіт»

 

07.03.2017

14.00

Урочистий святковий вечір «Жінка року-2017»  до Міжнародного жіночого дня

Палац культури «Центральний»

                                      

08.03.2017

16.00

Святкова программа «Мужское шоу с женским началом»

Палац культури «Центральний»

09.03.2017

14.00

Районні урочистості з нагоди 30-річчя ветеранської організації

Палац культури ПАТ «Кривбасзалізрудком»

09.03.2017

14.00

Відео-проект «Найкраще місце на землі для мене - моє Криворіжжя»

Криворізький коледж економіки та управління

09.03.2017

15.00

Літературно-музичний вернісаж «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш»

бібліотека –філія для  дорослих  № 12            

                                        

09.03.2017

16.00

Чемпіонат  України з   футзалу серед військових національної  гвардії

ДЮСШ № 4

 

10.03.2017

10.00

Чемпіонат  міста  з   плавання

Палац  спорту  «Молодість» ТОВ «СІК»

10.03.2017

13.45

Шевченківський вечір

 «І на  оновленій землі …»

Автотранспортний коледж

                                      

10.03.2017

16.00

Чемпіонат  України з   футзалу серед військових національної  гвардії

ДЮСШ № 4

 

11.03.2017

10.00

ХХ Міжнародний турнір «Пам’ять»   з   боротьби самбо серед   юнаків та  дівчат 1999-2000р.н.

Палац  спорту  «Молодість» ТОВ «СІК»

                                     

11.03.2017

10.00

Чемпіонат  міста  з   плавання

Палац  спорту  «Молодість» ТОВ «СІК»

11.03.2017

10.00

Міський  турнір з   важкої   атлетики пам’яті  воїна-інтернаціоналіста

Миколи Лисяка

Клуб  юних  моряків

 

 

11.03.2017

10.00

Першість ДЮСШ №6

 з  плавання серед  юнаків

п/б «Дельфін»

ДЮСШ №6

12.03.2017

10.00

ХХ Міжнародний турнір «Пам’ять»   з   боротьби самбо серед   юнаків та  дівчат 1999-2000р.н.

Палац  спорту  «Молодість» ТОВ «СІК»

                                     

15.03.2017

13.50

Літературно-музична година до Дня поезії «Перлини римованого слова»

Гірничий коледж

 

15.03.2017

16.30

Сольний концерт учениці струнного  відділу Назімової Софії

Музична школа №14

                                       

16.03.2017

14.00

Диспут «Європейська інтеграція»

Криворізький коледж економіки та управління

17.03.2017

15.00

Районні  урочистості до Дня працівників житлово-комунального господарства  і побутового обслуговування населення

сесійна зала

 

 

 

18.03.2017

10.00

«Відкритий  ринг» серед   юніорів та  дорослих  з   кікбоксингу

БК «Барс»

 

18.03.2017

10.00

Відкритий  чемпіонат міста

 з Козацького  Двобою

філія «Данко» ПДЮТ «Горицвіт»                    

18.03.2017

15.00

Звітний концерт народного колективу вокального гурту «Стожари»

Палац культури «Центральний»

19.03.2017

10.00

Відкритий турнір з бразильського джиу-джитсу

Палац спорту «Молодість»

ТОВ «СІК»                     

21.03.2017

15.00

Першість ДЮСШ №6  з бадмінтону

КЗШ №112

21.03.2017

18.00

Концертно-розважальна програма «Заспіваєм пісню веселеньку»

Палац культури ПАТ «Кривбасзалізрудком»

23.03.2017

12.00

Районні спортивні  ігри школярів з тенісу «Олімпійські Надії»

КЗШ № 126

                                     

23.03.2017

17.30

Звітний концерт вокально-інструментального відділу

 «Музика звучить у мріях і думках»

музична школа №2

 

                                     

24.03.2017

14.00

Екологічна акція

«Планета без пластику»

Криворізький професійний гірночо-електромеханічний ліцей                                

24.03.2017

15.00

Вечір вшанування трудових сімей та  династій ПрАТ «ЦГЗК» «Родинне коло»

Палац культури «Центральний»

                                          

24.03.2017

17.30

Звітний концерт відділу духових та ударних інструментів «Наполним музыкой сердца»

музична школа №2

 

 

25.03.2017

09.00 – 19.00

І Всеукраїнський телевізійний хореографічний фестиваль-конкурс «Танцюючий Олімп»

Палац культури «Центральний»

                          

26.03.2017

15.00

Звітний концерт народного колективу вокальної  пісні  «М-АРТ»

Палац культури «Центральний»

27.03.2017

12.00

Урочистий прийом голови  районної  в місті  ради до  Дня театру

виконком, к. 211

                                        

27.03.2017

12.00

«Знай  наших» - тематичний  захід про відомих українських акторів-вихідців  з Криворіжжя

Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі

28.03.2017

10.00

Участь у міських  змаганнях

з   техніки пішохідного туризму для  юніорів

Центр  туризму «Фортуна»

 

                                     

30.03.2017

15.00

Вечір-зустріч ветеранів праці ПрАТ «Центральний ГЗК»

Палац культури «Центральний»               

31.03.2017

11.00

Районне свято «День зустрічі птахів»

Станція юних натуралістів

31.03.2017

13.00

Районний  конкурс

«Мій клас найкращий»

 

Клуб  юних   моряків

                                        

у гору