Інформація для виборців

  Інформація для виборців     

Триває і постійно триватиме актуалізація бази даних Реєстру 

Щодня в Реєстрі виправляються неточності в персональних даних виборців, видаляються кратні включення, що підвищує якість бази даних Реєстру.

Щомісяця до відділу надходять відомості про виборців, які змінили реєстрацію, прізвище, померли, набули громадянства, яким виповнилося 18 років та інше.

Якість Державного реєстру виборців значною мірою залежить від якості відомостей про виборців, що надають суб'єкти подання відомостей, а також від активності самих виборців, звернення яких спеціалісти відділу постійно розглядають.

Постійно до відділу ведення Державного реєстру виборців звертаються виборці. Ми їм дуже вдячні, оскільки уточнення бази - це дійсно двосторонній процес. 

Звернення до виборців

Шановні виборці!

Використайте своє право на перевірку та уточнення своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців.

Для того, щоб інформація в Реєстрі щодо Вас була точною, звертаємось з пропозицією перевірити свої персональні дані в Реєстрі, усунути невідповідності та неточності в записі про себе.

З метою уникнення помилок і невідповідностей, це потрібно зробити лише один раз і якщо у Вас є помилка в персональних даних, вона буде виправлена раз і назавжди. Таким чином це забезпечить правильність Ваших даних у списках виборців на виборах усіх рівнів.  

Інформація для молодих виборців

Якщо Вам

нещодавно виповнилось

18 років - не пропустіть перше в житті голосування,

проявіть громадську свідомість та перевірте своє включення до Державного реєстру виборців! 

Для цього потрібно особисто звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців: м.Кривий Ріг, вул.Шурупова, 2 (зупинка "КРЕС"), каб.407, 408, тел.440-32-10 (виконком Покровської районної в місті ради)

 

Режим роботи: з 8.30 до 17.00; перерва з 12.30 до 13.00, вихідні дні - субота, неділя 

При зверненні треба обов'язково мати при собі паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

                                               Форми заяв:

- щодо включення до Державного реєстру виборців;

- щодо зміни ідентифікаційних персональних даних;

- щодо зміни виборчої адреси;

- про тимчасову зміну місця голосування виборця без               зміни його виборчої адреси

 

Також відповідно до ст.21 Закону України “Про Державний реєстр виборців” кожен виборець має право особисто звернутись з письмовим запитом до відділу за своєю виборчою адресою щодо змісту його персональних даних у Реєстрі.

У порядку здійснення публічного контролю за діяльністю Реєстру кожен виборець може звернутися до відділу, зазначивши свої ідентифікаційні персональні дані та виборчу адресу, з письмовим запитом щодо надання такої інформації:

-    за його власною виборчою адресою щодо персональних даних усіх осіб, які внесені до Реєстру за цією виборчою адресою;

-    за назвою села, селища, міста, району в місті, іноземної країни - кількість виборців у зазначеному селі, селищі, місті, районі в місті, іноземній країні.

 

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Згідно зі ст.33 Закону України "Про Державний реєстр виборців"

Громадяни несуть відповідальність за:                                                   

1) умисне подання органу ведення Реєстру завідомо недостовірних відомостей або відомостей з метою кратного включення виборця до Реєстру; 

2) несанкціонований доступ до Реєстру;

3) несанкціоноване копіювання, розповсюдження та використання отриманої політичною партією копії бази даних Реєстру чи її частини для цілей, не передбачених цим Законом.

 

УВАГА!

На офіційному сайті Державного реєстру виборців

працює «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ ВИБОРЦЯ»,

що дає Вам можливість за допомогою мережі  Інтернет перевірити інформацію про своє включення (невключення) до Державного реєстру виборців!!!

Щоб потрапити в “Особистий кабінет виборця” потрібно:

1. Натиснути на  Посилання.

2. Пройти процедуру реєстрації, натиснувши посилання “Реєстрація” та заповнити поля згідно з правилами реєстрації (e-mail, прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, пароль).

3. Для входу в “Особистий кабінет виборця” необхідно ввести  e-mail та пароль.

4. Для того, щоб направити запит щодо Вашої наявності у реєстрі необхідно обрати меню “Перевірити дані у Реєстрі”, заповнити поле “Виборча адреса” та натиснути кнопку “Відправити”.

5. Відповідь на запит буде направлено на Вашу електронну пошту.  

ВІДЕО ПОСІБНИК

у гору